my-logo82

Şirketimiz Hakkında

aboutAMS Teknolojileri (AMS) kimyasal ve termal olarak stabil ultrafiltreleme (UF) ve nanofiltreleme (NF) membranları geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bu membranlar, inorganik bileşik geri kazanımları ekonomisine yaptığı gelişim sebebiyle büyük bir teknolojik gelişimi ifade eder. AMS aşırı asit, alkalin, solvent, termal ve basınç stabil membranlarında kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar. Merkez teknolojimiz, gider azaltımı, yükselen geri kazanım oranları, daha yüksek asit/alkali/solvent tedarik güvenilirliği ve temiz çevresel faydalar sağlayarak çeşitli uygulama ve endüstrilere değer katar. AMS en cazip tüketici odaklı endüstri ve teknolojilere odaklanmaktadır. Öncelikli hedefimiz mineral  çıkartım sektörü (Madencilik) ve Farmasötik, Kağıt hamuru, Suni ipek, Süt ürünleri ve Kimsayallar gibi zorlu çalışma ortamları olan endüstrilerdir. Teknolojimiz sayesinde en modern UF ve NF membranları, piyasadaki rakip polimerik membranlar  ile ilgili parametrelerde (asit, solvent, sıcaklık ve basınç stabilitesi) daha üstün olmakla beraber, aynı zamanda yüksek performanslı akış ve reddetmede göstermesine olanak sağlamaktadır.

AMS, 2012 yılında Bio Pure Teknolojileri Ltd. (BPT) şirketinin tüm varlıklarını edinmiştir. BPT, su, atık su işleme ve kimyasal proses endüstrileri için gelişmiş membran tabanlı ayırma çözümleri geliştiren ve piyasaya üstün ürünler sunan lider bir firmaydı.

Biz alanımızdaki başarımızı membran geliştirme ve üretimi, süreç dizaynı ve sistem mühendisliğindeki tecrübemize dayandırmaktayız.