my-logo82
 • Sınıfında en iyi teknoloji

  Sınıfında en iyi teknoloji

  AMS’in en son teknoloji ürünü membranlarının yüksek ölçüde kimyasal stabilite gösterdiği ve yüksek konstantrasyonlu asit, alkalin ve organik solvent ve karışımlarında çalışabildiği test edilip kanıtlanmıştır.

  Daha fazlası için
 • Yeni fikirleri keşfetmek

  Yeni fikirleri keşfetmek

  Uzmanlardan oluşan ekibimiz her zaman müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve gereksinimlerini cevaplayacak yeni fikirleri ve yolları araştırmaktadır.

  Daha fazlası için
 • Çeşitli uygulamalar

  Çeşitli uygulamalar

  Membranlarımızın kullanımı sayesinde Maden, İlaç, Süt ürüleri, Küspe ve Suni İpek, Kimyasallar ve Yiyecek/ İçecek gibi birçok endüstrindeki agresif akıntılar işlenebilmektedir.

  Daha fazlası için
 • Çevresel Faydalar

  Çevresel Faydalar

  AMS çevre kanunlarının artan atık miktarını azaltma, suyun ve kimyasal kaynakların geri dönüşümü taleplerine cevap vermektedir.

  Daha fazlası için
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Yeni nesil membranlar

UNISOL Teknolojileri kimyasal ve termal olarak stabil ultrafiltreleme (UF) ve nanofiltreleme (NF) membranları geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bu membranlar, inorganik bileşik geri kazanımları ekonomisine yaptığı gelişim sebebiyle büyük bir teknolojik gelişimi ifade eder.

Daha fazlası için

Düşen işletim maliyetleri

Membranlarımızın kendine has dayanıklılığı endüstriyel müşterilerin asit, solvent ve alkali akıntıları tekrar kullanmasına izin verirken, aynı zamanda materyel geri kazanımını artırır ve atık işleme regülasyonlarına uyulmasını sağlar. 

Daha fazlası için

Üstün membran desteği

UNISOL olarak müşterilerimizin spesifik fabrika dizaynı için uygun uygulamları araştırırız ve sonraki fabrika geliştirmelerinde danışmanlık hizmeti veririrz. Ayırma konusundaki tecrübemiz müşterilerimizin gereksinimlerine destek olmaya yöneliktir. 

Daha fazlası için

Özellikleri olan membranlar

Stabilite ve performans kombinasyonu bizim membranlarımızı sınıfında en iyi yapar. Diğer ürünlerde bulunmayan, zorlu akıntılara ve işletim koşullarına karşı dayanıklılık, bizim ürünlerimizin geniş bir ayırma yelpazesinde kullanımına olanak kılar.

Daha fazlası için