my-logo82

Hakkımızda

aboutAMS Teknolojileri (AMS) kimyasal ve termal olarak stabil ultrafiltreleme (UF) ve nanofiltreleme (NF) membranları geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bu membranlar, inorganik bileşik geri kazanımları ekonomisine yaptığı gelişim sebebiyle büyük bir teknolojik gelişimi ifade eder. AMS aşırı asit, alkalin, solvent, termal ve basınç stabil membranlarında kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar. Merkez teknolojimiz, gider azaltımı, yükselen geri kazanım oranları, daha yüksek asit/alkali/solvent tedarik güvenilirliği ve temiz çevresel faydalar sağlayarak çeşitli uygulama ve endüstrilere değer katar. AMS en cazip tüketici odaklı endüstri ve teknolojilere odaklanmaktadır. Öncelikli hedefimiz mineral  çıkartım sektörü (Madencilik) ve Farmasötik, Kağıt hamuru, Suni ipek, Süt ürünleri ve Kimsayallar gibi zorlu çalışma ortamları olan endüstrilerdir. Teknolojimiz sayesinde en modern UF ve NF membranları, piyasadaki rakip polimerik membranlar  ile ilgili parametrelerde (asit, solvent, sıcaklık ve basınç stabilitesi) daha üstün olmakla beraber, aynı zamanda yüksek performanslı akış ve reddetmede göstermesine olanak sağlamaktadır.

AMS, 2012 yılında Bio Pure Teknolojileri Ltd. (BPT) şirketinin tüm varlıklarını edinmiştir. BPT, su, atık su işleme ve kimyasal proses endüstrileri için gelişmiş membran tabanlı ayırma çözümleri geliştiren ve piyasaya üstün ürünler sunan lider bir firmaydı.

Biz alanımızdaki başarımızı membran geliştirme ve üretimi, süreç dizaynı ve sistem mühendisliğindeki tecrübemize dayandırmaktayız.

By the time of 2022, UNISOL Membrane Technology has fully integrated the AMS's technologies & products into its products portfolio.
www.unisol-global.com


UNISOL Membrane Technology is a global membrane and membrane module supplier, focusing on membrane filtration products and innovative technologies. It can provide a wide range of membrane products and technical services according to different needs of customersabout

The product portfolio covers micro-, ultra- and nanofiltration and reverse osmosis within a variety of markets and applications. Standardized or customized products can be provided according to customer needs, covering various dimensions and operating conditions.

The team is dedicated to serve as a reliable enabler for the business of our partners along highly qualified products. In order to achieve our targets we do rely on the dedicated work of our employees and a high degree of automation in operation.

UNISOL has branches in many countries around the world, including China, Germany, India and the United States, which be able to provide high-quality services to users around the world better and faster.

UNISOL CE FDA ISO KOSHER HALAL